3 דברים שיהפכו את הבית שלכם ליוקרתי

שיפוץ מטבח או חדר אמבטיה יכול לעזור להעלות את ערך הנכס שלכם, אך אתם לגמרי לא צריכים לשפוך כסף על מנת לתת לנכס שלכם את התחושה של חמישה כוכבים, יוקרתי ככל שיהיה.

קרדיט: canva
בעצם, מומחים לדבר מדווחים, כי הוספה של אלמנטים, כמו למשל עציצים, שכבות שטיחים, או פרקטים, עשויים לסייע ביצירה של בית שנראה היישר ממגזין יוקרה. ובמידה ותחליטו פשוט להמשיך לקרוא, תגלו יותר על – 3 דברים שיהפכו את הבית שלכם ליוקרתי.

פרקטים

  • פרקטים מעץ מוסיפים חמימות, אופי וסגנון לכל בית, אף במידה והוא ישן, ואף במידה והוא חדש. עלויות ראשוניות אמנם גבוהות מעט יותר מרכישה של שטיחים, אבל תיהנו מהם לכל החיים אם תחזוקה שוטפת ותיקונים נחוצים מבוצעים כהלכה. שטיחים, או מוצרי למינציה, למרבה הצער, אינם מצליחים לאורך זמן בכל הנוגע לבלאי כללי ובשל כך אתם עשויים למצוא את עצמכם מחליפים אותם לעתים קרובות יותר ככל שהשנים חולפות, ובתמורה יעלה לכם יותר זמן וכסף מהצפוי מראש.
  • השקעה מעולה – המחיר והתקציב הם תמיד גורם חשוב ברכישת כל כיסוי רצפה. לפרקטים מעץ יש מנעד נרחב של סוגים של מחירים, בין אם זה מאפשרויות זולות, ובין אם זה אפשרויות יקרות יותר, באופן הזה שבכל רגע נתון תמצאו פרקטים שמתאימים למסגרת התקציב שלכם. הפרקט מעץ נחשב להשקעה נהדרת אף במידה ואתם מחליטים להתקין אותו בבית שכור, ואף במידה ואתם מחליטים להתקין אותו בבית משלכם. הפנייה האסתטית לכל רוכש או דייר פוטנציאליים תגדל בוודאות כדי להבטיח את הסיכוי להגיע להסכמה עם כל אחד מהצדדים במהירות.
  • עמידות – פרקטים מעץ, בין אם מוצקים, ובין אם מהונדסים, נחשבים לעמידים מאוד ועמידים בפני הבלאי של היום יום. בשל היותם מוצרים טבעיים, הפרקטים מחזיקים את החום הרבה יותר טוב מכל למינציה, אריחים או רצפות אבן מעשה ידי אדם ומכיוון שכך מתחת לרגליים הם הרבה יותר נוחים, בפרט בעונת החורף, בחודשים הקרים של השנה. למינציה תמיד קרה למגע, כך שלמרות שהתועלת ההתחלתית בעלות היא טובה, היבטים כגון זה בסופו של דבר תמיד יהפכו את הפרקטים מעץ לחלופה מושכת יותר.

טכניקות צביעה

ההיבטים המעניינים ביותר של חדר האמבטיה הושגו כולם עם שימוש חכם בצבע. המסגרת המשעשעת מסביב לדלת, קירות החרדל הנועזים והאמבטיה הצבועה בירוק זית הם כולם תוספות עשה זאת בעצמך שאפשר להשיג לחלוטין אפילו עבור מעצבים חובבים.

גוף תאורה חדש

ובהיבט של איך מתבטא ה-3 מתוך 3 דברים שיהפכו את הבית שלכם ליוקרתי? נדסקס על גוף תאורה חדש – תעדכנו את התאורה שלכם עם גוף תאורה חדש. אף במידה ואתם מעדכנים את האור התליון שלכם בחדר האוכל, ואף במידה ואתם מעדכנים את המנורות שלך בסלון, גוף תאורה חדש הוא דרך זולה לעזור לכם לראות את החלל שלך באור חדש לחלוטין.