"היוזמה הישראלית" בקמפיין חדש נגד 'ועידת אנאפוליס'

ראשי הפרוייקט שיזם ח''כ הרב בני אלון החליטו לצאת בקמפיין ענק במטרה להמחיש את הסכנה הטמונה בועידה.

עידן הראל ו19/11/2007

אלון.להמחיש את הסכנה (צילום: לעמ)

ה'יוזמה הישראלית' שמוביל ח"כ בני אלון (איחוד לאומי) יוצאת בקמפיין חדש נגד 'ועידת אנאפוליס'.

הקמפיין, שנחשף ערב הועידה מזהיר מסכנת מיחזור נוספת אחרי הכישלונות הצורבים באוסלו ובקמפ דיוויד וקורא למדינאים ולציבור בישראל לבחור בחשיבה חדשה ורעננה המהווה חלופה אמיתית לאנאפוליס.

קמפיין זה הוא חלק מקמפיין ענק וארוך טווח, הכולל שלטי חוצות, פעילות אינטרנט, אתר אינטרנט בשבע שפות, חוברת הסברה בעברית, ערבית ואנגלית ופעילות שכנוע בארה"ב ובאירופה - בעלות המתחילה בכמיליון דולר.

במסגרת מסע ההסברה יככבו באנרים של "היוזמה הישראלית" בכל אתרי האינטרנט המרכזיים ואלו ימחישו את סכנת המיחזור באמצעות תמונות היסטורית מתחלפות משיחות פרס-עראפת באוסלו, ברק- עראפת בקמפ דיוויד ומשלב השיחות הנוכחי בין אולמרט ואבו מאזן ובסופן קריאה לחשוב מחדש תוך כדי אפשרות כניסה מיידית לאתר "היוזמה הישראלית".

 אסטרטג קמפיין "היוזמה הישראלית", יובל פורת מבעלי "ספין - מעצבי דעת קהל" הסביר, כי "עד עתה המחנה הלאומי נהג רק להתנגד, למחות ולהפגין מול מהלכי הוויתורים של כל הממשלות וכך הוא עושה גם נוכח התוכניות הנרקמות לקראת ועידת אנאפוליס.

'היוזמה הישראלית' לא מסתפקת בביקורת, אלא מציגה ומשווקת אלטרנטיבה ברורה לדרך השלטת בדיון הציבורי הישראלי - דרך אוסלו".

מאז חשיפת "היוזמה הישראלית" היא מתקבלת באהדה רבה על ידי מדינאים ופוליטיקאים מימין ומשמאל, אנשי אקדמיה ותקשורת. כך גם בציבור הרחב.

עד כה נחשפו לאתר "היוזמה הישראלית" באינטרנט מאות אלפי גולשים בארץ ובחו"ל - כולל אלפי גולשים בארה"ב ובמדינות ערב. במקביל, במסגרת הקמפיין הבינלאומי של "היוזמה הישראלית" נמשך מסעו של מוביל היוזמה ח"כ בני אלון בארצות הברית.

ח"כ אלון הספיק להיפגש עם חברי קונגרס וסנאט בכירים והציג בפניהם את אלטרנטיבת "היוזמה הישראלית" כתשובה לסכנת המיחזור המרחפת בשמי אנאפוליס.

ח"כ אלון זכה לתגובות חמות בקרב חלק ניכר מהמנהיגים בוושינגטון, אשר הבטיחו לו ללמוד לעומק את תוכניתו ולפעול לבלימת הסכמים מסוכנים בתיווך אמריקאי.

בעקבות פגישותיו מגיש מנהיג הרפובליקנים בקונגרס רוי בלנט יחד עם הדמוקרטית שלי ברקלי הצעת חוק משותפת, שתמנע הכרה אמריקאית במדינה פלשתינית. ברקלי אף שיגרה מכתב דחוף למזכירת המדינה רייס בו היא מביעה דאגה רבה מההתפתחויות לקראת אנאפוליס ומקריאתה של רייס להקמת מדינה פלשתינית.

 

 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

 1. הרב אלון עובד יפה בנעימות ובשקט
  (19/11/2007)
  הוא גם מבין שצריך היום כסף כדי להשפיע
 2. אולמרט מסוכן ליהודים
  (19/11/2007)
 3. סביר להניח שמשתי היוזמות לא ייצא כלום
  (19/11/2007)
 4. כדאי שתעיינו בפרטי היוזמה ותראו שיש בה בשורה
  (19/11/2007)
  פעם ראשונה שנבנתה תוכנית רצינית שהיא ריאלית וחושבת גם על האינטרסים של ישראל
 5. גם בדיסנילנד תומכים בנו
  (19/11/2007)
 6. נמאס כבר לשמוע על הועידה חסרת התוחלת
  (19/11/2007)
  אין נושאים אחרים לסיקור
 7. כשכולם יושבים בארץ ומתעסקים בשטויות הרב אלון עובד
  (19/11/2007)
  יישר כוחך

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49