האם ישבו יחד אולמרט ברק ונתניהו בחומת שמואל?

על רקע דברי רייס- הוזמנו ראש הממשלה, שר הביטחון ויו''ר האופוזיציה לביקור ב'הר חומה'

עמי שרון ו13/12/2007

חומת שמואל

ראשי שכונת 'חומת שמואל' בירושלים מזמינים את ראשי שלוש המפלגות הגדולות לביקור, כדי להבטיח את המשך הבנייה במקום.

זאת, על רקע דרישת הממשל האמריקאי להפסיק את הבנייה ב'הר חומה' בירושלים.

יו"ר המנהל הקהילתי 'חומת שמואל- הר חומה' עו"ד הרצל יחזקאל שיגר הזמנות לראש הממשלה ויו"ר 'קדימה' אהוד אולמרט, ליו"ר הליכוד ח"כ בנימין נתניהו ולשר הביטחון ויו"ר העבודה אהוד ברק. במכתבים מציין יחזקאל כי השלושה מוזמנים "לביקור בשכונתנו, כדי לעמוד מקרוב אחר התפתחותה מאז אכלוסה בשנת 2002. ביקורכם חשוב ויתרום להעברת מסר ברור וחד משמעי לכל העולם , שאין בכוונתכם להיענות לקריאות לעצור את הבנייה בחומת שמואל".

עו"ד יחזקאל הדגיש עוד כי "מאז ממשלת יצחק רבין ז"ל והממשלות שבראשותכם, יזמו ותמכו בבניית השכונה, הנמצאת בשטח המוניציפאלי של עיריית ירושלים . אנו פונים אליכם בבקשה לאחד כוחות ולשתף פעולה כנגד הצהרות , שמטרתן לפגוע בחיזוקה של ירושלים- בירת הנצח של העם היהודי".

שלשום ביקרו במקום השר אביגדור ליברמן וחברי סיעת 'ישראל ביתנו' יחד עם ראש העיר אורי לופוליאנסקי. ליברמן הצהיר במהלך הביקור כי "לא ייתן לממשלה להפסיק את הבנייה ומבחינתו זו תהיה עילה לפירוק הממשלה".

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

 1. מה לא עושים כדי לקבל קצת רייטינג, אה הרצל?
  (13/12/2007)
 2. הר חומה
  (13/12/2007)
  שימותו הקנאים ובעיקר המתחזה שאין לו האומץ להזדהות .
 3. מה לא עושים בשביל להשמיץ? אה, דורית
  (13/12/2007)
  צריך לברך כל יוזמה שהיא לחיזוק ירושלים ולא לחפש מה לתקוף אנשים בעלי יוזמה שפועלים למען הציבור!
 4. הרצל תפקיד לפתור את בעיית עגלות האשפה בשכונה
  (15/12/2007)
  תתחיל לעבוד
  *שורה אחת הוסרה ע''י המערכת
 5. הר חומה תגובה למגיב דורית
  (15/12/2007)
  יישר כח להרצל על עשייתו למען הר חומה היוזמה מבורכת.זו חוצפה לטעון שזה עבור רייטינג.
  הניין רציני מידי וזו חוסר אחריות להגיבכפי שדורית מגיב תדאג ששולחיך ישתפו פעולה ויפעלו יחד עם הרצל.
  * שורה אחת הוסרה ע''י המערכת
 6. תגובה ל- 4 הר חומה
  (16/12/2007)
  לתושב השכונה! אשמח אם הפונים יזדהו ויכתבו עניינית מה יש להסתתר . לגבי המכולות אשפה, ביוזמתי ובעזרת הועדה הפיזית שאני עומד בראשה בקרוב יוחלפו מכולות האשפה בשיטת פינוי אחרת והפחים יוטמנו בקרקע . אילו מגיב 4 היה תושב השכונה מן הסתם היה יודע שהנושא מטופל ועם כל הצניעות איני רואה הרבה שפועלים למען התושבים כפי שאני עושה זאת באופן שוטף . אני מציע למשמיצים להוציא אנרגיות על מעשים חיוביים . של נעלך ...
 7. אני והרצל...
  (16/12/2007)
  דפקנו את התכנית של רייס
 8. עם כל הכבוד הרצל , יש עוד המון מה לעשות בהר חומה
  (16/12/2007)
  אני אומנם חדשה בשכונה אבל נדמה לי כי מן הראוי , לפני שאתה פונה לכל העולם בפוזה של שר חוץ , אולי תדאג לבית כנסת ,לגנים , ולפיתוח פיסי כמו שמתחייב מתפקידך? עזוב את ענייני החוץ והפוליטיקה לאחרים.
 9. הר חומה
  (16/12/2007)
  לשלומית שלום אני שמח שאני יכול לענות עניינית וללא השמצות . ראשית אני עושה רבות למען השכונה ובהתנדבות ומתפקידי ותפקידך לעשות למען איכות חיינו , צר לי שעד כה לא פנית אליי כדי להציע את עזרתך ולתרום מזמנך ומרצך כמוני וכמו עוד חברים . ולגבי הערתך לגבי התייחסותי לצד המדיני פוליטי לדעתי כנציג ציבור אני רואה את פיתןח וקידום השכונה במישורים רבים . אשמח להראות לך ולאחרים את העשייה הרבה בשכונה . אם חשבת שעושים אוקוס פוקוס והכל מסתדר יש לך אשליה . אני שוב מציע לך להתגייסולתרום משום שנכון שיש לעשות הרבה בשכונה צומחת . אמשיך לעשות בדרכי למען הציבור . חשבתי לתומי שתדעי להעריך את העשייה הברוכה שנעשית בשכונה בהנהגתי .
 10. העוסקים בצרכי ציבור
  (22/12/2007)
  הרצל - יישר כחך, אין הרבה שמוכנים להקדיש מזמנם לטובת החברה והקהילה, ובמקום להעריך, מחפשים לבקר במשיכת קולמוס או בלחיצה על קלידי המחשב. חזק ואמץ!

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49