החסיד שאמר לא לנטלי פורטמן

חסיד ש'זכה' להשתתף בסרט עם הכוכבת ההוליוודית נטלי פורטמן נאלץ לוותר על כך בעקבות לחץ מרבנים

עודד בן צבי ו19/03/2008

קארפן ופורטמן בצילומים

סיפור האהבה של חרדי מחסידות סאטמר בווילאמסבורג עם השחקנית נטלי פורטמן הסתיים בסוף השבוע בכי רע- הפעם דווקא כן מדובר בסרט, אלא סרט שהופסק באמצע.

תחילת הסיפור בפרויקט בכיכובה של פורטמן במסגרתו צולמו של 12 סרטים קצרים על אהבה בניו יורק, באחד מהם העוסק בסיפור אהבה בין גבר ואישה חרדיים כאשר בסרט זה כיכב החסיד אברהם קארפן לצד פורטמן.

כבר במהלך הצילומים נתקלו המפיקים בקשיים כאשר התבקש האברך להחזיק בידה של הכוכבת אך הוא סירב והסביר כי זו עבירה חמורה ביותר שלא יכול לעבור עליה.

בסוף השבוע בעקבות ראיון שהעניק קארפן לעיתון ה'דיילי ניוז' בו סיפר על הסרט, קיבל קארפן אזהרות חמורות מרבני הקהילה בה מתגורר, ואיומים על נידוי ופגיעה מהקהילה הכוללים סילוקו מבית הכנסת, פגיעה ב'שידוך' בשבילו וכדומה. בעקבות הלחץ מצד הרבנים החליט קארפן לבטל את השתתפותו בסרט.

עד סוף השבוע עוד ניתן היה למצוא באתר האינטרנט של הכוכבת תמונות קצרות מהסרט ביניהם גם תמונתה של החסיד והכוכבת מחופשת לחרדייה.

חברו של קארפן המבקר בארץ מספר ימים מספר 'מדובר בבחור חביב שלפעמים עושה קצת שטויות, לא תמיד אכפת לו מה אומרים עליו אבל כנראה שהשתתפות בסרט הייתה קצת יותר מדי. אצלנו בקהילה לראות סרטים זה איסור חמור אז עוד להשתתף בהם- זה לעבור כל גבול.'

 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

 1. מי ישמע נטלי פורטמן לא כזו פצצה
  (20/03/2008)
 2. כל הכבוד לו
  (20/03/2008)
  שהקשיב לרב ולא הסתנוור מהכסף
 3. שאלה של טעם
  (19/04/2010)
  למס. אם אתה מוותר עליה אני מוכן לאמצה,לדעתי היא חננית,

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49