ב''אמונה'' חוגגים את קבלת פרס ישראל

תנועת ''אמונה'' חגגה את קבלת פרס ישראל בקבלת פנים לחברות התנועה.יו''ר אמונה ליאורה מינקה:''המשימות עוד מוטלות לפתחנו''.

עמיעד טאוב ו12/05/2008

פרס ישראל על תרומה לחברה (צילום: ששון טירם)

מינקה,ברניקר,האן והדרי ורעייתו (צילום: ששון טירם)

בטקס חגיגי בבנייני האומה בירושלים חגגו חברות תנועת ''אמונה'' את קבלת פרס ישראל.
לאחר קבלת הפרס המרגשת מידיראש הממשלה אהוד אולמרט, נשיא המדינה שמעון פרס ושרת החינוך יולי תמיר התכנסו חברות התנועה לקבלת פנים אינטימית.

כזכור זכתה תנועת"אמונה", יחד עם שני ארגוני הנשים האחרים - ויצ"ו ונעמת בפרס ישראל על תרומתם המיוחדת לחברה ולמדינה תנועת האשה הדתית-לאומית בישראל שציינה בתשס"ז - 70 שנה לייסודה ממקדת את פעילותה בעיקר בתחומי חינוך ורווחה, חיזוק התא המשפחתי ומפעלי חסד ותרבות ועל כך זכתה בהוקרה.

 יו"ר "אמונה", ליאורה מינקה, שקיבלה לידיה את הפרס אמרהכי:''יותר מכל, מסמלת בעיני קבלת הפרס את תחילתה והמשכה של דרך. זאת יריית פתיחה מחודשת ומאתגרת, ובשום אופן לא קו סיום. חכמים כבר אמרו במסכת ברכות (ל', ג'): "במקום גילה - שם תהא רעדה". לצד השמחה והסיפוק על הישגי העבר של "אמונה", תמרור הדרכים החדש הזה נועד לציין ולהבליט ולהזכיר לכולנו את כובד האחריות והמשימות, שנטלנו על עצמנו ואשר עוד מונחות לפתחנו''.

''נפלא בעינינו, ואנו מברכות, על שהיו לנו כל השנים את הכוחות, האמונה ותעצומות הנפש להתגבר על מכשולים ולדבוק במטרות, כדי להיענות לצרכי ציבור ולממש חזון חברתי, ששותפים בו כל-כך הרבה חברות ומתנדבות ועובדות וכל-כך הרבה ילדים ומשפחות. הלוואי שכל אלה ילוו אותנו ויעמדו לצידנו, כולנו יד ביד, כדי להמשיך ולבנות את איכותה המתחדשת של החברה בישראל''הוסיפה מינקה.

מעניין היה לגלות כי לצידה של ליאורה מינקה, המנכ"ל דוד הדרי ואשתו, עו"ד דינה האן, יו"ר אמונה-עולמית, השתתפה בחגיגות גם דינה ברניקר, לשעבר סגנית הרקטור ב"בר-אילן" ודודתה של מינקה, שזכתה באותו בוקר באות יקירת העיר תל-אביב והשלימה את השמחה המשפחתית ביום חגה של המדינה.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

  1. מי זה ה"גבר" הזה בתמונה ? ? ?
    (13/05/2008)
    חשבתי שאמונה זו תנועה של נשים.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49