פניה לרמטכ"ל: רסן את האלוף שטרן

ח''כ אריאל פנה לרמטכ''ל בדרישה לרסן את האלוף שטרן.

טולי פיקרש ו03/05/2007

"האלוף שטרן ממשיך בדרכו הכוחנית והבוטה, קובע עובדות בשטח, מעורר מחלוקות ללא צורך, יוצר עימותים מיותרים, וממשיך בניסיונותיו לכפות את דעותיו והשקפותיו על כלל הציבור ועל הצבא"- כך כתב היום יו"ר סיעת איחוד לאומי- מפד"ל ח"כ אורי אריאל לרמטכ"ל רא"ל גבי אשכנזי.

קצפו של אריאל עלה לאחר שהתגלה כי שוב מונע ראש האגף למשאבי אנוש האלוף אלעזר שטרן את גיוסם של תלמידי ישיבות ההסדר, לחטיבות גולני והצנחנים, בגיוס אוגוסט הקרוב. במכתבו החריף לרמטכ"ל ציין אריאל כי "שטרן כנראה שכח כי הוא איננו עוד קצין חינוך ראשי, וגם ככזה- לא עליו מוטל התפקיד לחנך אזרחים כיצד לנהוג ומה לחשוב". ח"כ אריאל פנה לרמטכ"ל בבקשה "להעמיד את האלוף שטרן על מקומו, לאפשר גם בגיוס חודש אוגוסט גיוס ליחידות נפרדות לישיבות ההסדר, ובעיקר - להבהיר כי אין לשנות הסדר מוסכם זה".

"לא יעלה על הדעת שבמחזוריות קבועה, מדי מספר חודשים, מעורר האלוף שטרן מדנים, וגורם למתח סביב פרטי הגיוס", הדגיש עוד אריאל. יצוין כי בימים אלו פנו חברי כנסת ממספר סיעות ליו"ר ועדת החוץ והביטחון של הכנסת צחי הנגבי, לזמן דיון דחוף בנושא.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

  1. הגיע הזמן
    (04/05/2007)
  2. מהרסייך ומחריבייך ממך יצאו
    (04/05/2007)
    דווקא האלוף הדתי הורג את ישיבות ההסדר

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49