פרס לראשי איפא"ק: החמאס אחראי לכך שיש אלף הרוגים בעזה"

הנשיא אמר את הדברים במהלך מפגש שקיים במשכנו עם כ- 60 מראשי ארגון איפ"אק, השדולה האמריקאית למען ישראל , אשר הגיעו לביקור מיוחד לרגל המצב הביטחוני בעזה.

טולי פיקרש ו15/01/2009

"החמאס אחראי לכך שיש אלף הרוגים בעזה" - אמר אתמול נשיא המדינה שמעון פרס במהלך מפגש שקיים במשכנו עם כ- 60 מראשי ארגון איפ"אק, השדולה האמריקאית למען ישראל , אשר הגיעו לביקור מיוחד לרגל המצב הביטחוני בעזה.

 הנשיא הודה בדבריו לארה"ב, "על תמיכתה במדינת ישראל, בעיקר בימים אלו של לחימה מתמשכת כנגד הטרור בעזה". פרס שב והדגיש כי "ישראל נלחמת מלחמת חורמה נגד טרור החמאס בעזה וכי צה"ל הנחית 'מכת הרתעה' על החמאס, כדי להציב עובדות חדשות בשטח, ולשנות את מאזן ההרתעה".

הנשיא התייחס למימדי הפגיעה ברצועת עזה והטיל את האשמה על החמאס. "ישראל אינה שמחה על סבל העם הפלשתינאי. התמונות מעזה לא גורמות אושר לאף מנהיג בישראל, אבל החמאס הוא האחראי על כך שיש אלף הרוגים בעזה, הוא אינו חס על חיי נשים וילדים ומשתמש באוכלוסיה חפה מפשע כמגן אנושי עבור אמצעי לחימה ומחבלי טרור", אמר פרס והוסיף כי "מי שמטמין רקטות, חומרי נפץ ומכונות ירייה בחדרי ילדים קטנים - מסוגל לכל דבר".

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49