טורניר פטנק לספורטאים הלא צעירים

המשרד לענייני גמלאים ארגן טורניר פטנק לאוכלוסייה המבוגרת.מנכ"ל המשרד,ד"ר אבי ביצור: "אנו מאמינים בנוסחה, נפש בריאה בגוף בריא''.

חיים נחתומי ו27/04/2009

הספורטאים בפעולה (צילום: דוברות משרד הגימלאים)

ביום ראשון ה-26 באפריל בשעה 9:30 בבוקר במושב ניר צבי (ליד צריפין) נפתח המחזור השני של ליגת הפטנק. במהלך טכס הפתיחה נשא דברים מנכ"ל המשרד לענייני גימלאים הד"ר אבי ביצור אשר בירך את הספורטאים.

המשרד לענייני גמלאים ומשרד התרבות והספורט, השקיעו במייזם של מגרשי פטנק ומתקני ספורט לאוכלוסייה הקשישה בישראל בעלות כוללת של 12,000,000₪ מתוכם השקיע המשרד לענייני גימלאים 10,000,000 ₪. בנוסף השקיע המשרד 200,000 ₪ נוספים על מנת לאפשר את הקמתה ותפעולה של ליגת הפטנק בשיתוף עם התאחדות המתנ"סים והתאחדות ליגת הפטנק בישראל.

במסגרת המיזם החלה בשנת 2008 בנייתם של 30 מתקני ספורט לאוכלוסייה המבוגרת, פארקים פתוחים ומגרשי פטאנק. בשנת 2009 מתוכננת הקמתם של 70 מתקנים נוספים ברחבי הארץ.

מנכ"ל המשרד: ד"ר אבי ביצור: "המשרד לענייני גמלאים שם לו למטרה את שיפור איכות חייהם של אוכלוסיית הקשישים בישראל. אנו מאמינים בנוסחה, נפש בריאה בגוף בריא, ובכלל זה מעודדים פעילות ספורטיבית כמתכון לאריכות חיים ולאיכות חיים. אני נרגש לעמוד כאן היום ולראות את כל האנשים אשר הגיעו לשחק את המשחק הנהדר הזה. מחמם את הלב לראות שישנו מקום, מסודר, מטופח, אליו יכולים להגיע קשישים וצעירים כאחד ולשחק ולהתאמן, ובכך לשמור על בריאותם ונפשם. אני מקווה שבזכותכם נוכל בקרוב לשבץ את משחק הפטנק במשחקי המכביה ה-18 ולתת גושפנקא נוספת לענף".

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49