למרות הלחצים של ממשל אובמה:טקס הנחת אבן פינה לשכונה חדשה במזרח ירושלים

הלחץ האמריקני לא עזר: הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה אישרה היום בצהריים את הרחבת שכונת גילה ודרום ירושלים

טולי פיקרש ו17/11/2009

(צילום: באדיבות לשכת חכ דנון)

הלחץ האמריקני לא עזר: הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה אישרה היום בצהריים את הרחבת שכונת גילה ודרום ירושלים, כוללת הקמת 900 יחידות דיור יחידות חדשות בשכונה.

ברקע ההחלטה עמד, כאמור, ניסיון של ממשל אובמה ללחוץ על ישראל להפסיק את הבנייה בשכונת גילה. ואם לא די בכך, אז בבעוד ממשל אובמה מפעיל לחצים כבדים על ממשלת נתניהו להפסיק את הבנייה במזרח ירושלים, יתקיים מחר, רביעי, טקס הנחת אבן פינה לשכונה חדשה במזרח ירושלים. מאחורי הנחת אבן הפינה עומדת תנועת 'הליכוד העולמי' ששמה לה למטרה- קידום רכישת בתים וקרקעות ביו"ש ובמזרח ירושלים.

כאמור, מחר, יתקיים טקס הנחת אבן פינה לשכונה חדשה במזרח ירושלים - שכונת "נוף ציון". בטקס ישתתפו, בין השאר, יו"ר הליכוד העולמי ח"כ דני דנון; חבר הקונגרס של מדינת ניו- יורק, דב הייקינד; במקום יהיו נוכחים גם חברי משלחת של יהודים אמריקאים, אשר מתעניינים ברכישת נדל"ן במקום וכן פעילים מהמפלגה הדמוקרטית בארה"ב. 'נוף ציון' הינו פרויקט פיתוח אשר ממוקם בסמוך לשכונת ג'בל מוכבר במזרח ירושלים. כ-400 יחידות דיור עתידות להיבנות בשטח של 114 דונם במסגרת השכונה. השכונה מתוחמת בטרסות ומשובצת בעצי זית וגפנים.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר


Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49