מתי להתחיל לצבוע שיער שיבה ?

רונן פלג מעצב השיער למישל מרסייה תל השומר מסביר על האפשרויות וממליץ לכן לפני תהליך קבלת ההחלטות :

רונן פלג ו15/02/2010

שיער שיבה.מומלץ לשקול צביעה (צילום: יח"צ)

"שיער שיבה מופיע בגילאים שונים אצל נשים וגברים ובתחילה ניתן לומר כי השיער הלבן מפתיע בצמיחתו בעיקר סביב מסגרת הפנים ,סביב האוזניים ובאזור של הקודקוד בשיער הראש".
כיום אפשר להתמודד עם התופעה בתכשירי צביעה מתקדמים ביותר המיוצרים במעבדות פיתוח מתקדמות כדי להביא ללקוחות מעצבי שהיער ולנשים בכל העולם תשובה מקצועית ואיכותית תוך שמירה על בריאות השערה .

שלב ראשון מומלץ כי תשקלי צביעה של השיער הלבן הראשוני בעזרת תכשירי גיוון (שטיפה ) זמניים.
התערובת אמנם תיצור טשטוש וכיסוי חלקי של השיער הלבן אך יחד עם זאת המראה של השיער יהיה טבעי וללא שינוי משמעותי בגוון הטבעי שלך . ככל האפשר במידה והנך מעוניינת אך ורק בכיסוי ולא בשינוי דרמטי של הצבע הטבעי של שיערך ,תוכלי ליהנות מתכשירי הגיוון כאמור.

מעבר לשימוש בצבעי שיער אינטנסיביים יותר מצריך אבחון מוקדם של מצב השיער ,כמות שיער השיבה ובחירה של גוון חדש לשיערך שכן,תכשירי צביעה קבועים משנים את צבעו המקורי (הטבעי ) של השיער ועל כן ,חשוב שתבחרי את הגוון החדש שיהיה המתאים ביותר עבורך לפי הנתונים הקיימים אצלך .

מה שחשוב ביותר לוודא כי החומרים בהם תבחרי ,שיטת הצביעה ועמידות התכשירים יהיו לשביעות רצונך וישיגו את המטרה של כיסוי מושלם של השיער השיבה .

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49