אבי דיכטר: "פירוק תשתיות הטרור של החמאס בעזה הוא סעיף קריטי בכל תהליך שלום''

בכנס באוניברסיטת בר אילן אמר דיכטר כי:''אי אפשר להשלים עם התעצמות החמאס בעזה פרוק תשתיות הטרור של החמאס בעזה הוא סעיף קריטי בכל תהליך שלום הדרך להסכם שלום עם הפלשתינים עוברת דרך עזה".  

עטרת זרביב ו24/03/2011

(צילום: באדיבות משולם לוי)

"אי אפשר להשלים עם התעצמות החמאס בעזה  פרוק תשתיות הטרור של החמאס בעזה הוא סעיף קריטי בכל תהליך שלום הדרך להסכם שלום עם הפלשתינים עוברת דרך עזה". כך אמר הערב אבי דיכטר בכינוס  'ישראל  במזרח תיכון סוער ' שאירגן מרכז בגין סאדת למחקרים אסטרטגיים באוניברסיטת בר- אילן .

דיכטר הזהיר כי אסור למדינת ישראל להישאב למלכודת של עבאס ופיאד  המתכוונים להכריז על מדינה פלשתינית ביהודה ושומרון בלבד ואינם מזכירים את עזה בכלל הם רוצים שאנחנו ניתקע עם עזה כבעיה פרטית של מדינת ישראל, ואסור לנו להשלים עם זה. מדינת ישראל חייבת להתעקש על התייחסות  ליהודה ושומרון וחבל עזה כמקשה אחת.

עוד הזהיר דיכטר כי אינתיפאדה שלישית  תדחה את חלום המדינה הפלשתינית בעשרות שנים וזה יביא גם לקיצה של הרשות הפלשתינית .

דיכטר  לעג למפנטזים כדברו  בישראל  החושבים כי פתרון לבעיית עזה  נמצא בידי המצרים וכי המצרים יעבירו שטחים בסיני לטובת התרחבות  המדינה הפלשתינית בעזה. " המצרים ייתגיירו  לפני שיתנו שיבר אחד מסיני לפלשתינים"

 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49