הג'ודוקא הדתייה כבשה את צרפת

הישג מרשים למדינת ישראל בתחרות הג'ודו היוקרתית "לורלוקס" LORALUX)), שהתקיימה בלוקסמבורג שבצרפת:שחר שגיא מהישוב שקד שבצפון השומרון גברה על מאות מתחרות מכל אירופה ואסיה וזכתה במדליית הכסף, הישג ראשון לישראלית בשנים האחרונות.

עמי שרון ו20/11/2011

שחר שגיא על הפודיום.כבוד למגזר (צילום: באדיבות מועצה אזורית שומרון)

הישג מרשים למדינת ישראל בתחרות הג'ודו היוקרתית "לורלוקס" LORALUX)), שהתקיימה בלוקסמבורג שבצרפת: שחר שגיא מהישוב שקד שבצפון השומרון גברה על מאות מתחרות מכל אירופה ואסיה וזכתה במדליית הכסף, הישג ראשון לישראלית בשנים האחרונות.

שחר שגיא, בת 15 וחצי, אלופת ישראל לשנת 2011 לנערות במשקל חופשי, החלה את לימודיה בתחום הג'ודו בהיותה בת 4 וחצי שנים בחוג של מתנ"ס שומרון בישוב שקד, בו היא מתגוררת, עם המדריך גרישה סישינסקי מהישוב חרמש, אף הוא בצפון השומרון. מאז שחר מתאמנת זו השנה האחת עשר, כשבשלושת השנים האחרונות היא חברה במועדון הג'ודו AI-KI-JI-TSU, בהנהלת יואל נחמיאס. במהלך השנים זכתה שחר בתחרויות רבות ומחזיקה במקום הראשון שנה חמישית ברצף באליפות חיפה ובמקום הראשון בתחרויות בינלאומיות רבות. כאמור, לפני כחצי שנה, זכתה שחר במקום הראשון באליפות ישראל לשנת 2011.

בישוב שקד מספרים כי לפני כשלוש שנים הוקם בישוב מועדון ג'ודו בהנהלת המאמנת רחלי נחמיאס, המונה כ- 40 חניכים. שחר מתנדבת במועדון פעמיים בשבוע כעוזרת מאמנת וזוכה לתשבחות מצדהילדים וההורים בישוב.מדליית הכסף בתחרות הג'ודו היוקרתית "לורלוקס" loraux)), היא הישג מרשים לשחר שגיא, אשר בסביבתה מספרים כי היא מכוונת רחוק: אולימפיאדת 2016.

"אנחנו שמחים וגאים בשחר שלנו" - אמרה אנט שגיא, אמה של שחר - "אנו גאים גם בהישגים הבינלאומיים וגם בהתנדבויות הרבות של שחר בתחום הג'ודו בקרב בני הנוער בישוב".

במועצה האזורית שומרון ובמתנ"ס שומרון ברכו את שחר על ההישג המרשים. "שחר מוכיחה כי ההתמדה והנחישות מובילים להישגים נאים מאוד" - אומר גרשון מסיקה ראש המועצה - "שחר היא בוגרת טבעית של החינוך בשומרון ואנו גאים בה. המדליה הבינלאומית היא גאוה לשומרון בפרט ולמדינת ישראל בכלל. אנו נמשיך ללוות את שחר עד למדליה באולימפיאדת 2016" - אמר מסיקה.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

  1. סליחה ???????????????
    (09/12/2011)
    אני קודם כל לא דתייה דבר שני תודה על הכתבה אבל אתם חייבים לשנת את זה אני מסורתית לא יותר מזה , לא דתייה ולא בטיח ! לא שאני לא גאה להיות דתייה אבל חברה אני לא !!!!

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49