פתרון לבעיית העגונות:הקמת ''הרכב עגונות בכל בית דין''

עו"ד הרב צוריאל בובליל ועו"ד אביבית מוסקוביץ נפגשו עם השר יעקב נאמן בנושא פתרון לבעיית העגונות והציעו פתרון יצירתי .

עמי שרון ו21/03/2012

(צילום: באדיבות באהגון)

(צילום: באדיבות באהגון)

פתרון לבעיית העגונות שמוצע על ידי עו"ד הרב צוריאל בובליל ועו"ד אביבית מוסקוביץ שנפגשו עם השר יעקב נאמן בנושא. בין השאר מציעים: הקמת "הרכב עגונות" בבתי הדין בכל מחוז ובו יטופלו תיקים שנסחבים יותר משנה וחצי. ייקבע כי כל תיק שהרכב משפטי רגיל לא הגיע להכרעה תוך פרק זמן שהוגדר מראש יועבר להרכב. בנוסף, מציעים לקדם יוזמות חקיקה לעניין סרבנות גט בישראל בכדי שניתן יהיה להכריז על הסרבנים האחראים לעגינות עבריינים פליליים. יבחן גם להכריז על הכתובה כמסמך שהוא דתי, אך גם בעל מחויבות אזרחית.

עו"ד אביבית מוסקוביץ ועו"ד הרב צוריאל בובליל הקימו מרכז בינלאומי הפועל בישראל ובעולם להתרת עגונות. למרכז הבינלאומי שלוחות בניו יורק ובהולנד. לאחרונה נפגשו עם הרב שלמה דיכובסקי, מנהל בתי הדין הרבניים וזכו לברכה חמה על פעילותם. כמו"כ נפגשו עם הרב חיים קנייבסקי מגדולי הפוסקים שהציע לפנות גם לרב אהרון שטיינמן אף הוא מגדולי ופוסקי הדור ודיינים , אשר ינסחו פניה בנידון לכלל הציבור , לרבות התייחסות להסכם ממון והוא אישית יצטרף לפניה זו.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49