מפגש פסגה תורני:רבני חב''ד התקבלו בבית הרב עובדיה

משלחת של רבני חב''ד הגיעה לבית הרב עובדיה יוסף להזמינו למעמד סיום הרמב''ם.הרב עובדיה יוסף שיבח את פעילות חב''ד ואמר:''האדמו"ר מליובאוויטש, הוא יחיד בדור בהרבצת התורה בישראל''.

עידן הראל ו28/03/2012

(צילום: באדיבות מנחם ברוד)

"כמה שמחה יש לי שאני אבוא! אבל זה תלוי ברופא. נקווה שהוא ירשה, ואני אבוא בשמחה רבה. כבוד גדול הוא בשבילי שאני אבוא. בשמחה רבה" - במילים האלה השיב הראשון לציון הגאון רבי עובדיה יוסף שליט"א למשלחת המכובדת של רבני חב"ד, שבאה להזמינו למעמד הגדול של סיום הרמב"ם, ביום שני הקרוב בהיכל יד אליהו בתל-אביב.

בפגישה, שנערכה אמש בביתו, השמיע הגר"ע יוסף ביטויי הערכה נדירים ומפתיעים כלפי כ"ק האדמו"ר מליובאוויטש זצ"ל, ואמר: "תעמוד לנו זכותו של האדמו"ר מליובאוויטש שעשה את הדברים האלה. הוא יחיד בדור בהרבצת התורה בישראל. לא קם כמוהו. עד עכשיו, כל העולם כולו, כל יושבי תבל, נענים לבשורתו. "הגמרא אומרת שהקב"ה יודע שהצדיקים מועטים, ושתלם בכל דור ודור. והוא (האדמו"ר) שתל את התלמידים שלו ותלמידי-החכמים שלו בכל מקום ומקום. אין מקום בעולם שלא הוגים בתורת ה' הודות למפעלו. "והרמב"ם ע"ה הוא נר לרגלינו. הפסקים שלו, אנחנו לא זזים מהם ימין ושמאל".

הגר"ע סיים בברכה: "אשרי חלקכם ומה נעים גורלכם, שאתם חוסים בצילו של אותו צדיק, הולכים בדרכיו, להגדיל תורה ולהאדירה, לזכות את הרבים". חברי המשלחת נפרדו מהגר"ע יוסף בחביבות, וכמה מהרבנים אף זכו ל'סטירות' החיבה המפורסמות שלו, כשהוא מרעיף ברכות על ראש כל המתעסקים בהנחלת לימוד "הרמב"ם היומי" להמוני ישראל.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49