האם ח''כ אמסלם בדרך לבית היהודי?

ח''כ חיים אמסלם שפרש לאחרונה מש''ס ממשיך להתרועע עם אנשי הציונות הדתית. בפגישה שקיים עם יו''ר ועדת המפקד, הרב דני טרופר בדק אמסלם את האופציה למזג את תנועתו ''עם שלם'' במפלגת ''הבית היהודי''.

עמי שרון ו16/04/2012

אמסלם מימין.במבצע של ארגון צהר (צילום: דודי ועקנין)

האם הראשון שיקפוץ על עגלת הציונות הדתית המאוחדת הוא הח''כ החרדי שפרש מש''ס? אם זה תלוי בח''כ אמסלם כנראה שכן, ח''כ אמסלם שפרש ממפלגת ש''ס ותקף בחריפות את ראשיה בודק את עתידו הפוליטי ומגשש את דרכו למפד''ל.

לאחרונה נפגש ח''כ אמסלם עם הרב דני טרופר, יו''ר ועדת המפקד של המפד''ל ובדק את האופציה לשתף פעולה עם המפלגה ע''י מיזוג תנועתו ''עם שלם'' במפלגה הדתית.על דבר המפגש פורסם לראשונה באתר וואלה.

מאז פרש מש''ס מחזר ח''כ אמסלם המנסה לייצג את ''העולם הספרדי המתון'' על פתחי הציונות הדתית, הוא כותב מאמרים בעלוני השבת, נפגש עם אנשי הכיפות הסרוגות, משתתף במיזמים של ארגון ''צהר'' ולאחרונה אף התלווה לבנו הצעיר בגיוסו לצה''ל ודאג לסקר את העניין בכלי התקשורת.

מקורבים למפד''ל הגיבו לעניין ואמרו לדתילי כי ח''כ אמסלם מוזמן להצטרף לכל שאר חברי הכנסת ולהתמודד בפריימריס. ''אני לא רואה מפלגה בת שלושה מנדטים משריינת ח''כ שכוחו האלקטורלי עדיין לא נבחן באמת'' אמר אחד מחברי ועדת המפקד לדתילי.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

  1. שיהיה
    (24/04/2012)
    בהצלחה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49