ח''כ אורלב:''לזרז את האיחוד בין הבית היהודי-מפדל החדשה לאיחוד הלאומי''

על רקע המגעים להקדמת הבחירות קורא יו''ר המפד''ל, ח''כ אורלב לחבריו במפד''ל ובסיעה בכנסת: "בואו נודיע לציבור כי אנחנו מתאחדים לריצה משותפת לקראת הבחירות הקרבות''.

עמי שרון ו30/04/2012

(צילום: עמיעד טאוב)

הסערה בביצה הפוליטית בישראל לא פוסחת על המפד''ל שנערכת גם היא לבחירות במקביל למפקד שהחל.


ח"כ זבולון אורלב קרא היום לחבריו במפדל ובסיעתה בכנסת "הבית היהודי -המפדל החדשה": "בואו נודיע לציבור כי אנחנו מתאחדים לריצה משותפת לקראת הבחירות הקרבות''.

'' אם חפצי חיים אנו להיות כח משמעותי בכנסת הבאה יש להודיע לציבור הבוחרים שלנו כי הפעם אנו רצים יחד בגוף אחד ולא ניתן לציבור הדתי לאומי לרעות בשדות זרים. יש ללמוד מטעויות העבר ולהתאחד כבר בקרוב ולא להמתין לרגע האחרון סמוך להגשת הרשימות לכנסת. זירת האחדות בין המפלגות אינה זירת משחק כדורגל שניתן להכריע את הכף גם בדקה ה-90 של המשחק. במידה ולא נודיע בזמן הקרוב לציבור בוחרינו כי אנו מתאחדים אנו עלולים להחליש את כוחנו הפוליטי''.הסביר אורלב.

''כל בר דעת מבין כי רק מפלגה ציונית-דתית ולאומית אחת ומאוחדת תוכל להנהיג סדר יום חדש בתחום הדתי, החינוכי והתיישבותי ולא ניתן יהיה לאף ממשלה שתקום להתעלם מכוחה ומהשפעתה על התמודדות המדינה עם האתגרים הגורליים העומדים בפניה".

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49