באמצע לוויה: "הסיקריק המדביק" נעצר

מדיניות היד הקשה של משטרת ירושלים ממשיכה. בשעה 01:30, במהלך לוויה, המשטרה ביצעה מעצר לעיני כל בסיקריק חיים מנחם רוסט החשוד בהטרדה סדרתית של תושבים בשכונת בתי ורשא .

עמי שרון ו07/08/2012

(צילום: באדיבות דוד רוזנטל)

באמצע לוויה בהר הזיתים בשעת ליל, המשטרה פשטה וביצעה מעצר בסיקריק חיים מנחם רוסט. הוא חשוד בהטרדה סדרתית של תושבים בשכונת בתי ורשא, ושל אנשי הקדש בידרמן איתם אביו נמצא בסכסוך משפטי. הוא נקלט מספר פעמים במצלמות אבטחה כשהוא מדביק מנעולים של דירות ומפזר חומרי סירחון קשים. מייחסים לו גם ריסוס כתובות נאצה במקומות שונים בארץ, ובחלקן אף נלכד בעבר על חם. הוא יובא היום להארכת מעצר.

נראה כי משטרת ירושלים ממשיכה את מדיניות היד הקשה ואפס הסובלנות כלפי הסיקריקים ופורעי החוק למיניהם. גורמים רבים במגזר החרדי מקווים כי מדיניות זו תבער את נגע הסיקריקים אשר גורמים לנזק תדמיתי חמור לציבור החרדי כולו. תושבים בשכונה אומרים כי כנראה את ההדבקות האחרונות ביצע על רקע הפסדיו המשפטיים של אביו. הסכסוך מול הנהלת ההקדש גרם לו להפסדים כספיים ניכרים, ובאמצעות הדבקות ומעשי הטרדה קשים הוא ניסה ליצור הרתעה.

 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49