150 חיילים חרדים נשבעו אמונים לצה"ל

 טקס ההשבעה של חיילי הנח"ל החרדי התקיים בגבעת התחמושת בירושלים. 150 החיילים החדשים נשבעו אמונים לצה"ל ולמדינה במעמד מאות בני משפחה נרגשים, רבנים, קצינים ומפקדים.

אייל רותם ו03/09/2012

טקס ההשבעה לחיילי גדוד הנח"ל החרדי התקיים אתמול בגבעת התחמושת שבירושלים כאשר 150 לוחמים של הגדוד נשבעו אמונים לצה"ל ולמדינה. מדובר בטקס ההשבעה הגדול ביותר שנערך ללוחמי הגדוד, זאת לאחר שבמחזור הגיוס האחרון נרשם שיא במספר המתגייסים כאשר כ - 200 צעירים חרדים התגייסו לגדוד.

גבעת התחמושת התמלאה מאות אנשים אשר יצרו פסיפס מדהים של מאות אברכים ובני משפחה נרגשים, קצינים ואנשי צבא. כולם הגיעו לתמוך ולעודד את הלוחמים החדשים.

את האירוע כיבדו בנוכחותם רבני ארגון הנח"ל החרדי אשר מלווים את החיילים לקראת הגיוס לצה"ל ובמהלך כל השירות, מעבירים שיעורי תורה ומעניקים ייעוץ ותמיכה לחיילים.

מפקד הבא"ח, מג"ד כפיר כהן דיבר על כך שגדודהנח"ל החרדי מהווה דוגמא מצוינת לכך שהשילוב בין תורה לצבא הוא אפשרי וציין כי הגדוד הינו הצלחה חסרת תקדים.

מנכ"ל ארגון הנח"ל החרדי, הרב צבי קלבנאו: "אנו שמחים ונרגשים לראות את החיילים עם תחושת שליחות ורצון עז לתרום למדינה ולצבא ומאחלים להם הצלחה רבה. המספר הגבוה של מחזור הגיוס הנוכחי מבטא את המשך הגידול במספר הצעירים החרדים שמתגייסים לצה"ל מידי שנה".

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49