מגורשי גוש קטיף לא ישלמו שכר דירה עבור הקראווילה

ראש מנהלת תנופה הרב ד"ר אופיר כהן הודיע כי משפחות המתגוררות בקראווילות ובונות בימים אלה את ביתן על המגרש שקבלו מהמדינה , לא יידרשו לשלם שכר דירה עבור המגורים בקראווילה. זאת למרות שבעבר הוחלט לחייבן בתשלום שכר דירה ומנהלת תנופה פעלה שוב ושוב לפטור אותם מתשלומי שכר הדירה.

אייל רותם ו29/01/2013

קרווילות בניצן (צילום: נעמי סיגל, דובר צהל)

משפחות שבונות את ביתן לא ישלמו שכר דירה עבור הקראווילה, לעומת זאת, משפחות שקבלו מהמדינה מגרש, אך עד כה טרם החלו בבניית ביתן, יידרשו להסדיר מול חברת עמיגור -המנהלת את אתר הקראווילות בניצן, את המשך המגורים ושכר הדירה בקראווילה.

מתיישבים שלא היו בעלי דירות בגוש קטיף והתגוררו שם בשכירות, יתבקשו מעתה לשלם שכר דירה. זאת משום שהמדינה -לפנים משורת הדין-  אפשרה להם לקבל מגרש כאילו היו מתיישבים רגילים וגם אפשרה להם להתגורר עד כה חינם בקראווילה. אולם, הם, מסיבות שונות, לא הצטיידו במגרש שהמדינה העמידה לרשותם ולא החלו בבניית ביתן. 

הרב ד"ר אופיר כהן מדגיש כי רוב מוחלט של המתיישבים כבר מתגורר בבית הקבע שלו או שהוא בתהליך לבניית ביתו. כהן מציין כי עובדי מנהלת תנופה ויועצים כלכליים ששכרה במיוחד ימשיכו ללוות ולייעץ למשפחות שמתקשות להגיע אל ביתן. לשם כך המדינה אף העמידה סל של פתרונות שכולל בין היתר את העתקת הקראווילה מהאתר הזמני אל מגרש הקבע וציפוייה באבן בתוספת ממ"ד לכל משפחה

 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49