ביוזמת ח''כ כלפה נחתם צו לעידוד השקעות הון בחקלאות

יו"ר השדולה החקלאית ח"כ זבולון כלפה: "מדובר באישור של כ-50 מיליון שקלים בשנה באמצעותם תסייע המדינה לעידוד החקלאות בישראל. אני שמח לבשר את הבשורה לחקלאים ערב ראש השנה ולאחל לכולנו שנה של צמיחה"

אייל רותם ו03/09/2013

(צילום: עמיעד טאוב)

שר האוצר יאיר לפיד חתם לפני החג על הצו לעידוד השקעות הון בחקלאות (קביעת אזורי פיתוח א' ו-ב') שיאפשר, בין היתר, מתן הטבות מס לחקלאים ומענקים על פי אזורי פיתוח. החוק יועבר בשבועות הקרובים לדיון בוועדת הכספים שצפויה לאשר אותו.

תוקפו של הצו פג בראשית חודש מאי 2013 ובחודשים האחרונים נאבק יושב ראש השדולה החקלאית בכנסת ח"כ זבולון כלפה (הבית היהודי) בשיתוף מינהלת ההשקעות של משרד החקלאות ושר החקלאות יאיר שמיר והיום הצליח להפוך את הצו לקבוע מבלי שיהיה צורך לאשר אותו מחדש בכל שנה.

ח"כ זבולון כלפה אמר היום: "הצו הוא כלי עבודה שבאמצעותו המדינה תסייע לחקלאים. מדובר באישור של קרוב ל-50 מיליון שקלים בשנה שיסייעו לפיתוח הייצוא החקלאי, שיפור הידע הטכני והניסיון המקצועי במגזר, שיפור המיכון החקלאי ועידוד המגזר החקלאי כגורם חלוצי, ביטחוני וחברתי.

אין ספק שהלובי החקלאי שנהנה מתמיכה רחבה חוצת מפלגות יצליח בעזרת השם לאשר את הצו בוועדת הכספים ובכך לתת לחקלאים כבר בשנת התקציב הנוכחית להשקיע ולהשביח את החקלאות הישראלית.

ציבור החקלאים הוא ציבור ייחודי שמאמין בעבודת האדמה ובחיבור אל הארץ, אני שמח לבשר את הבשורה הטובה הזו לחקלאים ערב ראש השנה ולאחל לכולנו שנה של צמיחה"

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49