החסדים הנסתרים של זאב רווח

השחקן המפורסם אימץ ילד יתום ודאג להעלותו לבר מצווה בבית כנסת ברמת גן. הזמר אסף שפר ששהה במקום שמח להתגייס ולשמח את הילד.

עמי שרון ו11/02/2015

(צילום: באדיבות אסף שפר)

כולנו מכירים את זאב רווח השחקן הלאומי ששימח המוני ישראלים בסרטיו לפני שנים לא מעטות וכן בהצגות גם בימים אלו. כידוע , במיוחד בשנים האחרונות כל דבר שעושה ידוען כזה או אחר מגיע לכותרות הכי מהר שאפשר עם תיאור מפורט על מעשיו. לא כך הוא החסד המדובר.

זאב רווח טיפח ואימץ אל חיקו ילד יתום וכן נתן כתף חמה למשפחתו, ונראה שוב שחיבוק ואהבה הם המצרך הכי חשוב בחייו של אדם.

באחד הימים בהם מוציאים ספר תורה בבית כנסת ,העלה את הילד חתן הבר מצווה  לתורה ,וכשאמר הילד קדיש , ניתן היה בנקל לראות דמעה זולגת תחת עינו של הלה , ובנוסף , עין לא נותרה יבשה ברחבת בית הכנסת ע"ש הבבא סאלי בנתיבות.

לאחר שעלה הילד לתורה, פצחו המשפחה והחברים בריקוד קצרצר ,מה שמסביר את תזוזת התפילין בעת הצילום של כבודו 'שלא שכח לברך' על הדרך את חתן הבר מצווה בברכה נרגשת.

הזמר חזן אסף שפר שהיה במקרה באותו הבוקר בבית הכנסת : "הוזמנתי ללוות חתן בר מצווה ממשפחה אחרת , ומאחר שציוד ההגברה והמתופפים היו כבר במתחם בית הכנסת , פשוט נכנסנו לעניינים ושימחנו בשירי בר מצווה את החתן ומשפחתו ורק לאחר מכן הבנו את גודל הסיפור המרגש ואת גולת הכותרת מבחינתנו "זכינו לשמח יתום". 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49