נראה את בנות שיינקין מחליפות חיתולים בהדסה, במקום בנות השירות הלאומי

בעקבות כוונת יולי תמיר לקצץ בתקני השרות הלאומי הופצו השבת ברחבי יהודה ושומרון כרוזים הקוראים לבנות לסרב לשרת ב''שרות לאומי''.

עמיעד טאוב ו19/08/2007

בת שרות לאומי מדליקה משואה בטקס הסיום אשתקד (צילום: פלאש 90)

תמיר.רוצה להעביר כספים לרפורמים? (צילום: מוקי שוורץ)

ברחבי יהודה ושומרון הפיצה בשבת האחרונה תנועת חזית יהודית לאומית כרוזים הקוראים לבנות לסרב לשרת בשרות לאומי כאות מחאה על החלטתה של שרת החינוך יולי תמיר לקצץ בתקני השירות הלאומי.

בכרוזים שהופצו כאמור ברחבי יו''ש נכתב כי שרת החינוך הינה שונאת ישראל ושמאלנית קיצונית שמנסה להרוס כל זכר של יהדות במשרד החינוך.

עוד מאשימים כותבי הכרוז את תמיר כי מטרתה לפגוע בבנות השירות הלאומי ובמדרשות לבנות במטרה להפנות את הכספים שיתפנו כתוצאה מהקיצוץ לתנועות רפורמיות ושמאלניות.

כותבי הכרוז קוראים לבנות לסרב ללכת לשירות לאומי ולהחרים את משרד החינוך ולחלופין במקום השירות הלאומי לתרום לעם ישראל באמצעות הגברת הילודה במקום בשירות הלאומי.

גם בכנסת יצאו היום נגד כוונת השרה.
יו"ר המפד"ל, ח"כ זבולון אורלב אמר: " שרת החינוך פועלת בשיטתיות להשלטת אג'נדה אנטי-יהודית ואנטי-ציונית על מערכת חינוך, תוך צנזורה תרבותית וערכית מבית מדרשה של תנועת 'שלום עכשיו'".

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

  1. חזק !!!
    (19/08/2007)

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49