טוב שם טוב משמן טוב: ניהול מוניטין ברשת

בעידן שבו אנחנו חיים כל אחד יכול לכתוב כמעט כל מה שבא לו ולהעביר אותו הלאה בעזרת לחיצת כפתור אחת. בעידן שבו אנחנו חיים יש גם תמיד זיקה למדינה הדמוקרטית ולחופש המידע, לפיהם זכות הציבור לדעת - גם אם יש אנשים שהיו רוצים שהמידע יישאר חסוי. ניהול מוניטין הוא מקצוע שהתפתח בשנים האחרונות בדיוק בגלל התופעה הזאת, והוא מסייע לאנשים ולארגונים כאחד להתמודד עם מידע שלילי שפורסם עליהם ברשת. איך זה בדיוק עובד, איך זה יכול לשפר את המצב ולמה דוד קרויזר הוא האיש הנכון לפנות אליו - את כל התשובות תמצאו כאן.

עידן הראל ו21/12/2017

אילוסטרציה. באדיבות Pixabay

מהו ניהול מוניטין?

כשאומרים ניהול מוניטין מתכוונים לפעילות של הסרת תוצאות שליליות בגוגל במקומות שאפשר ובשאר התוצאות לדחיקת תוצאות שליליות המופיעות במנועי החיפוש לסוף רשימת התוצאות. כלומר - אם למשל התפרסמה כתבה על איש ציבור מסוים ומוזכרים בה פרטים שיכולים לגרום נזק חמור למוניטין שלו - מי שעיסוקו הוא ניהול מוניטין יכול, בדרכים שונות, לגרום לכתבה הזאת להידחק לעמודים האחרונים כך שהסיכוי שהגולשים ייכנסו אליה יהיה מאוד מאוד נמוך.

איך עושים את זה?

יש הרבה מאוד שיטות לבצע ניהול מוניטין, ביניהן:

•·       יצירת אזכורים חיוביים - פרסום כתבות חיוביות על אותו אדם או ארגון אשר מעוניינים לדחוק את האזכורים השליליים שלהם לסוף רשימת תוצאות החיפוש.

•·       מחיקת אזכורים שליליים - במקומות שאפשר ניתן להסיר לחלוטין כתבות מאתרים ומגוגל לחלוטין בלי שיהיה ניתן לאתר אותם בחיפוש בגוגל של השם שלכם או של העסק שלכם.

•·       דחיקת אזכורים שליליים - קידום של כתבות ונכסים דיגטייליים חיוביים על שמכם וקידום של אותם תכנים לעמוד הראשון - דבר שידחוק לעמודים הפנימיים של גוגל את התוצאות השליליות.

יש עוד הרבה מאוד דרכים לביצוע ניהול מוניטין, ואם בוחרים באדם הנכון לעשות זאת - אפשר להשיג תוצאות מצוינות בתוך פרקי זמן יחסית קצרים.

דוד קרויזר - האיש שלכם לניהול מוניטין

דוד קרויזר מתמחה בניהול מוניטין ברשת ולו ניסיון של שנים בתחום והצלחות רבות. הידע שלו, בשילוב היכולות הטכניות שלו ושל השותפים שלו ממשרד UFIRST - משרד פרסום מוביל וחדשני, מאפשרים לו להשיג תוצאות מיטביות עבור כל לקוח - אדם או ארגון, המעוניין לשפר את המוניטין שלו ברשת ובכלל.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49