הרב דרוקמן בישיבת קרית הרצוג: יש חשיבות מיוחדת לישיבה ציונית בבני ברק.

תלמידי הישיבה התיכונית בקרית הרצוג - בני ברק זכו לביקור מרגש של ראש ישיבות בני עקיבא, הרב חיים דרוקמן שליט"א. לביקור זה התלוו מנכ"ל ישיבות בני עקיבא, מר אלחנן גלט ומנהל מרחב מרכז של ישיבות בני עקיבא, הרב פלטי גרנות ויו"ר העמותה של הישיבה מר יעקב סולר.

אביעד ברטוב ו12/03/2018

(צילום: צילום: א.ב יעקב)

ביקור הרב דרוקמן החל בתפילת מנחה בבית המדרש המלא מפה לפה עם תלמידי הישיבה וצוות הרמי"ם. ראש הישיבה, הרב משה צבי וקסלר פתח את הביקור בהסבר על עולם הישיבה במשנתו של רבי עקיבא. הרב דרוקמן העביר שיחה לתלמידי הישיבה בנושא: "בשוב ה' את שיבת ציון היינו כחולמים". במהלך השיחה, באר הרב את גאולת ישראל לאור תקומתה ההיסטורית וכן את חשיבות קיומה של הישיבה המשלבת את עולם התורה והעבודה בתוך העיר בני ברק.

 הרב פנה בהתרגשות רבה אל תלמידי הישיבה שמהווים את עתידה של המדינה בחזון הגאולה. התרגשות רבה בקרב התלמידים הייתה לפגוש את הרב שעל אף גילו המופלג, גילה ערנות רבה ושיח עם התלמידים. בתום שיחתו, הרב ברך את התלמידים באופן אישי ואף ייעץ למס' תלמידים על עניינם האישיים. לאחר שיחת הרב עם תלמידי הישיבה, הרב ערך רב שיח עם צוות הרמי"ם וההנהלה בנושאים חינוכיים וערכיים ואף ציין את התפעלותו מהישיבה המובילה במגוון תחומים חינוכיים, ערכיים ולימודיים.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49