תנועת עזרא מצטרפת למאבק באלימות נגד נשים

תנועת הנוער עזרא היא התנועה הדתית לאומית הראשונה שמצטרפת למאבק ותקדיש מחר את יום הפעילות השבועי של החניכי התנועה לנושא האלימות נגד נשים, מזכ"ל התנועה שאול דה מלאך כתב למרכזות הסניפים:"כתנועה חינוכית, אנחנו חייבים למגר ולשרש כל גילוי אלימות פיסית ומילולית. המקרים האחרונים הם תזכורת לסכנות אליהן אנו עלולים להגיע. כתנועה תורנית, אנו חייבים להצטרף ולהוביל מאבקים אלו, ולא למלא את פינו מים"

אביעד ברטוב ו03/12/2018

(צילום: Pixabay)

כחלק מהמאבק באלימות נגד נשים חשבו בתנועת עזרא בימים האחרונים כיצד להצטרף למאבק החשוב.
מזכ"ל התנועה, יחד עם בכירים נוספים, החליטו להקדיש את יום הפעילות השבועי בסניפים להעלות את הנושא האלימות נגד נשים   ולדון בו יחד עם החניכות והחניכים.

בחוזר מזכ"ל שהוציא שאול דה מלאך למרכזות הסניפים נכתב:
מרכזות יקרות!
מחר יגיעו עשרות מועמדות לרכז את סניפי התנועה בשנה הבאה. כתנועה המציבה את המרכזות בחזית העשייה ובתפקיד המאתגר ביותר, אנו מצטרפים ביום זה למחאה הארצית ושינוי עמוק של דפוסי ההתנהגות בחברה כלפי נשים. בסניפים, אתן פועלות יום יום שעה שעה והופכות את תפקיד המרכזת לדמות המנהיגה והמובילה בסניפים.
כתנועה חינוכית, אנחנו חייבים למגר ולשרש כל גילוי אלימות פיסית ומילולית ובפרט כלפי נשים. המקרים האחרונים הם תזכורת לסכנות אליהן אנו עלולים להגיע. כתנועה תורנית, אנו חייבים להצטרף ולהוביל מאבקים אלו, ולא מלא את פינו מים!
אנו מציעים לכם ולסניפים לעסוק ולפעול בשבוע זה בנושא זה."

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49