פערים גדולים בתוצאות המדגמים. מסתמן: נתניהו ירכיב את הקואליציה

קצת יוותר משלושה חודשים של מערכת בחירות ו-15 שעות של יום בחירות רווי מתחים ו"קמייני געוואלד" הגיעו לסיומם עם מדגמי ערוצי הטלויזיה שעם ישראל כ"כ חיכה להם. המפלגות הגדולות מתרוממות. הימין החדש של בנט ושקד רואים את אחוז החסימה מלמטה. הישג מרשים לרשימות החרדיות. כל הפרטים בכתבה:

אריאל גולן ו10/04/2019

(צילום: חופשי)

#11765 תוצאות מדגם הבחירות

 

תגובה ראשונה של יו״ר הימין החדש, השר נפתלי בנט: ״חברים, אל תיפול רוחכם. מנהיגות נבחנת ברגעים קשים. יש לנו סבלנות, אמונה ועצבי פלדה. הימין החדש תעבור, ותעבור יפה. אנחנו בטוחים בצדקת דרכנו. ‏איילת ואני מוסרים לכל תומכינו: אתם הקבוצה המדהימה ביותר שיש! עוד מעט נגיע למטה לפגוש את תומכינו הנפלאים״.

יו"ר העבודה, אבי גבאי: "אני מאד מקווה שיהיה שינוי שלטוני בעקבות הבחירות.  שינוי שאולי יקל עלינו - יקל על המחיר הפוליטי הכבד ששילמנו. מחיר שלצערי גם הציבור שילם בכך שחלק מהנבחרת המצוינת שלנו לא ישרת אותו בכנסת הבאה. אבל אם חלילה נישאר עם נתניהו כראש ממשלה, אזי כל האזהרות שלנו בשבועות האחרונים יתממשו."

 

ח״כ איימן עודה, יו״ר חד״ש תע״ל בתגובה לתוצאות המדגמים: דבר ראשון אני אומר תודה לציבור שלנו: האזרחים הערבים ויהודים דמוקרטים, שיצאו להצביע למרות ההסתה, השנאה והחקיקה הגזענית ונתנו בנו את אמונם. ביבי מבין את זה וגם אנחנו - לא יהיה שינוי במדינה הזו ללא הכוח הפוליטי של הציבור הערבי. אנחנו מחכים לתוצאות האמת ואני מאמין שגם בל״ד רע״ם יהיו איתנו בכנסת. ביחד נמשיך להיאבק למען השיוויון והשלום.

השגריר דנון: ״הבחירות מחזקות את ישראל בזירת האו״ם״ עם תום הבחירות לכנסת ה-21, אמר שגריר ישראל לאו״ם, דני דנון, כי ״הדמוקרטיה הישראלית היא מגדלור שמאיר את המזרח התיכון, בו נדיר למצוא כוח פוליטי שנבחר על ידי עמו. בעולם שבו דמוקרטיות הן מיעוט, הבחירות יחזקו אותנו באו״ם וחברינו בארגון יראו את ישראל ככוח יציב ומוביל בזירה הבינלאומית.״

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49