5 יתרונות של אופניים חשמליים

קיומם של האופניים החשמליים בחיינו היא עובדה מוגמרת, וסביר להניח שהשימוש בהם רק יגדל ויתקדם עם הזמן, הן מבחינת תדירות השימוש והן מבחינת כמות הרוכבים. הם מעניקים לנו יתרונות רבים שחבל שלא לנצל. אם אתם עדיין מתלבטים אם לרכוש אופניים חשמליים, אולי המילים הבאות יעזרו לכם להחליט שכן.  

תוכן שיווקי ו14/04/2019

(צילום: Pixabay)

1. יעילות גבוהה

אופניים חשמליים מספקים לנו רמה גבוהה של יעילות, הן בהשוואה לכלי רכב והן בהשוואה לאופניים רגילים. וודאי שהם יותר מהירים ויותר ניידים מהאופניים הרגילים, וגם מצריכים הרבה פחות מאמץ בעת הרכיבה. בניגוד לכלי רכב, אין צורך לעמוד איתם בפקקים וברמזורים או לחפש חנייה, הרבה יותר קל לתמרן איתם והם מעולים להתניידות בטווחים קצרים.

2. איכות הסביבה

מגמת השמירה על איכות הסביבה צוברת תאוצה בשנים האחרונות וצפויה להמשיך לצבור עוד ועוד. כדאי שכולנו נקפיד לעשות ככל האפשר על מנת לשמור על הכדור שבו אנו חיים. אופניים חשמליים מאפשרים לנו להתנייד בצורה ירוקה וידידותית לסביבה, ובמיוחד בהשוואה לכלי רכב אחרים שפולטים גזים מזהמים.

3. חיסכון כלכלי

לאחר שרכשתם זוג אופניים חשמליים, כמעט שלא תצטרכו להוציא כספים נוספים, מלבד כאשר הם דורשים תיקון. זאת בשל כך שהסוללה איננה צורכת חשמל רב ואין צורך אחר שכרוך בתפעול של האופניים בשגרה. אין ספק שתדלוק כלי רחב או שימוש בתחבורה ציבורית יעלו לכם יותר.

4. קלות לנשיאה ולהתניידות

אופניים חשמליים קלים יחסית לנשיאה, ובפרט כשמדובר באופניים חשמליות מתקפלות. ניתן להתנייד איתם בקלות גם ברכבת או ברכב הפרטי ובכך לשלב בין אמצעי התחבורה השונים ולהעצים עוד יותר את רמת היעילות שהאופניים מעניקים.

5. גם פעילות גופנית

אמנם מדובר בכלי ממונע, אך בכל זאת ניתן להשתמש באופניים חשמליים במידת הצורך כאופניים רגילים ולבחור לפדל במקום או בנוסף לכוח המנוע. האפשרות לפדל מקנה אופציה נוספת ומגוונת את השימוש באופניים וכמובן שעוזרת לשמירה על כושר גופני וירידה במשקל.

 

לרכישת אופניים חשמליות בתל אביב, התקשרו כעת: 073-7595940. חברת QB מחזיקה במגוון אופניים חשמליות מומלצות

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49