קורס תסרוקות - האם באמת צריך ללמוד בשביל להיות ספר?

בסרטים ובתוכניות טלוויזיה רבות, אנחנו יכולים לא פעם סצנות שונות שמתרחשות במספרות, בין אם מדובר במספרות מודרניות, מעוצבות ומצוידות בציוד משוכלל, ובין אם מדובר במספרות ישנות, קלאסיות, כאלה שהציוד הכי משוכלל שאפשר למצוא שם, הן מכונות גילוח.

אביעד ברטוב ו12/05/2019

(צילום: Pixabay)

מן הסתם, אנחנו יכולים לראות גם הבדל עצום בין האנשים שעובדים בכל אחת מן המספרות הנ"ל. מצד אחד, אנחנו יכולים לראות מעצבי שיער צעירים, מעצבים שיודעים מה אופנתי, מה חדש בתחום, אילו סגנונות עיצוב נחשבים טרנדיים ואילו לא, לעומת זאת, בסוג השני של המספרות, אנחנו נמצא לא פעם ספרים שעובדים על פי שיטה אחת, כללית, תספורות פשוטות, כשכל המטרה שלהם היא לעשות תספורות קצרות או לצבוע שיער, לא מעבר זה.

כל זה מעלה שאלה, האם קורס תסרוקות הוא הכרחי באמת. הרי אם אנחנו יכולים לעבוד במספרות שאין בהן קטלוג שירותים רחב ומגוון, ואם כל מה שאנחנו צריכים לעשות זה לקחת מספריים, לעמוד מול המראה ולספר את הלקוח או הלקוחה שלנו, האם אנחנו באמת צריכים להשקיע זמן בלימודים מקצועיים?

התשובה היא כמובן כן. קורס תסרוקות מאפשר לנו להציע מגוון רחב של שירותים, לעסוק במגוון רחב של דברים שקשורים לתחום באופן ישיר או באופן עקיף. לפני שנסביר מה יש בקורס אשר יכול לעזור לנו מבחינה מקצועית, נסביר בחלק הבא, למה חשוב להירשם לקורס כזה.

החשיבות של קורס תסרוקות

קורס מקצועי, בכל תחום שהוא, מעניק לנו 3 דברים הכרחיים בשביל להיות אנשי מקצוע טובים.

ראשית, הוא מעניק לנו את הידע שעוזר לנו להשתלב בתחום, להתפתח ולהתקדם בו. אלמלא הידע הזה אנחנו נהיה תמיד באותה נקודה, הרחק מאחורי כולם.

שנית, קורס מקצועי נותן לנו את התוקף שאנחנו אכן אנשי מקצוע, שאנחנו אכן יכולים לעסוק בתחום ללא חשש. קורס כזה מספק לנו את כל האמצעים הנדרשים בשביל שנוכל לעמוד מול הלקוחות שלנו ולספק להם שירות.

שלישית, קורס מקצועי יוצר עבורנו רשת חברתית, נטוורקינג, שמאפשר לנו להשתלב בו, להתקדם ולהתמקצע דרך היכרות עם אנשים שונים.

מה לומדים במסגרת הקורס

כמו קורסים מקצועיים אחרים, גם בקורס זה אנחנו לומדים חלק תיאורטי וחלק מעשי.

החלק התיאורטי מתייחס לכל מה שקשור למבנה שיער, סוגי שיער, אופי הטיפול בשיער ועוד. זה חלק חשוב מאחר והוא מהווה את הבסיס לצורך עיצוב ותסרוקות בפועל.

החלק המעשי כבר מתייחס כבר לכל מה שקשור לעיצוב, תסרוקות, הן תסרוקות ערב, תסרוקות יום, תסרוקות כלה ועוד. הוא כולל שילובים של טכניקות ושיטות שונות, שימוש בחומרים, שימוש במכשירים ואמצעים ועוד.

כל דבר כזה יכול להשפיע עלינו כך או אחרת על היכולת לבצע את העבודה, בין אם מדובר מול גברים או נשים שמגיעים אלינו לביצוע תסרוקת מסוימת.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.
יום א', י"א ניסן התש"פ 05.04.2020
פרשת צו
כניסה: 18:20 | יציאה: 19:50
הצטרף לרשימת התפוצה
אירועי המגזר
<אפריל, 2020>
אבגדהוש
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

כל הזכויות שמורות ל''עט תקשורת'' | מי אנחנו | כתבו לנו | פרסמו אצלנו | תרבוש-פורטל תרבות ונופש למגזר הדתי | מדינט-פורטל בריאות ורווחה| הפוך לדף הבית | RSS