טוב שם טוב מסלוגן טוב

במפלגה הדתית לאומית החדשה קוראים לציבור לבחור בין חמישה שמות מוצעים:שורשים, עצמאות, הבית היהודי, שלם ועמיחי.

עמיעד טאוב ו17/11/2008

(צילום: כתב דתילי)

המפלגה הדתית לאומית החדשה החלה רק לאחרונה את דרכה המאוחדת במטרה להחזיר את הקהל הדתי לאומי מסורתי למפלגה וכעת מבקשים אנשי המפלגה לשתף את הציבור גם בתהליך.

לפני כארבעה ימים עלה לאוויר האתר של המפלגה המאוחדת החדשה. באמצעות האתר התבקש הציבור להציע שמות למפלגה החדשה, לוגו למפלגה וכן להציע מועמדים לרשימה הבאה לכנסת על מנת שיועלו לדיון במועצה הציבורית שהורכבה לשם הרכבת הרשימה.

לאחר שעשרות ההצעות זרמו אל האתר הועמדו לבחירה חמשת השמות שזכו למספר ההצבעות הגבוה ביותר. חמשת השמות הם: הבית היהודי, שורשים, עצמאות, שלם, ועמיחי.

כעת מוצעים לבחירה חמשת השמות. ביום רביעי בשעה 08:00 בבוקר תינעל ההצבעה וייבחר שם המפלגה. הציבור מוזמן להמשיך ולהציע מועמדים נוספים למועצה הציבורית שתרכיב את הרשימה וכן לוגואים למפלגה על בסיס חמשת השמות המוצעים לבחירה.

כתובת האתר: http://www.111.org.il/

 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

 1. הבורגנים בהיכל
  (17/11/2008)
  זה השם המתאים לכם, מפלגה של בורגנים, זרקתם 3 חברים שהיוו את הבסיס שלכם: 1.אפי איתם הביטחוני 2.אריה אלדד האידיאולוגי 3.אלי גבאי החברתי. נשארתם עם 6 שכולם אותו דבר בורגנים.
 2. אני מקווה שהמועצה תצליח לשלב את אפי ואריה אלדד להצלת מחננו
  (17/11/2008)
 3. ל-1, אפשר רק לומר "ברוך שפטרנו",עם חברים כאלו מי צריך אויבים
  (17/11/2008)
  יש מספיק ביטחוניסטים אידיאולוגיים וחברתיים בלי להיות קיצוני פאנאט שרק מרחיק את ציבור הבוחרים. לגבי האחרון אולי הוא חברתי העובד למען עצמו בחברה המשפחתית "גבאי בע"מ", כל הפעולות שלו נועדו להרוס את המפד"ל החל מהתביעה בבית משפט שהגיש נגד פעילות המפלגה שבה הוא הפסיד ונקנס בעשרים אלף ש"ח(!!) וכלה בבנו שרץ ברשימת המפד"ל בירושלים ובמקביל ארגן חוגי בית כנגד רשימת המפד"ל. מהלך האיחוד החדש נועד לשמר את מורשת המפד"ל בדורות הבאים (כמו המזרחי והפועל המזרחי שקיימות בתודעה עד היום ולאורם הולכים) כי הפתרון השני הוא להיזרק לפח המפלגות הלא רלוונטיות שלא עוברות את אחוז החסימה
 4. השם שלי הוא: "כים"
  (18/11/2008)
  אלה הם ראשי תיבות של כ-ישלון י- דוע מ- ראש בא נאמר כך ידידי ורעי- למפלגה הזו אין סכוי להגיע ל10 מנדטים לא לשמונה וספק רב אם לששה. אני כמובן מקווה שאני טועה- ונחכה לרשימת המועמדים אבל אתם ואנחנו צריכים להבין- ציונות דתית איננה חושבת כמגזר ולכן לא תתפקד כמפלגה מגזרית- היא צריכה לעבור שינוי מחשבתי בסיסי שסותר למעשה את כל ערכיה כבלתי מגזרית. יש כאלה מתוך הציונות הדתית החושבים כמגזר אך אלה תמיד היו הקהל של ה- 4-5 מנדטים. ומדוע בעבר היו 12 מנדטים למפד"ל? כי אז השלטון המרכזי אילץ את הציונות הדתית לחשוב כמגזר כי הכל בארץ היה בנוי כך. ועל ש"ס שרוב מוחלט של מצביעיה אינם חרדים כלל אלא בעלי השקפה דתית לאומית, אפילו לא התחלנו לדבר. המפד"ל- איחוד לאומי הן מפלגות אשכנזיות במהותן ותפקודן גם אם יש בהן בני עדות מזרח. זה דבר שקשה להבין אבל צריך להתמודד איתו. הרב מרדכי אליהו הי"ו זה לא מספיק וזה בעיקר מאוחר מדי.
 5. ח"כ צבי הנדל-איש של ערכים ועשייה למפלגה החדשה
  (19/11/2008)
  חברים, חשוב מאוד שח"כ צבי הנדל יהיה חלק מהמפלגה החדשה וישובץ במקום גבוה וריאלי ברשימה. ח"כ הנדל הוכיח לאורך כל תקופת חברותו בכנסת שמדובר באיש של עשייה בתחומים רבים ומגוונים, אשר סייע רבות לקידום עניינים חברתיים בכלל, וכן סייע למוסדות ולצרכים של הציבור שלנו בפרט. והחשוב מכל, איש של ערכים ואידיאולוגיה, מצרך חשוב ונדיר בימינו. שיבוצו של ח"כ הנדל במקום גבוה וריאלי במפלגה החדשה ייתן ערך מוסף גבוה למלפגה כולה, ויהווה מוקד משיכה לציבור כולו, ובמיוחד לציבור הכתום שח"כ הנדל הנהיגו עוד כיו"ר המועצה האזורית בגוש קטיף, ולאחר מכן בימים הקשים של הגירוש. הצטרפו גם אתם לקריאה לשיבוצו של ח"כ הנדל במקום גבוה וריאלי ברשימת המפלגה החדשה שתגובש בקרוב.
 6. מהפכה אזרחית - חיבור בין חלקי החברה
  (22/11/2008)
  ללא סדר יום חדש אין משמעות ליוזמת מאוחדים בדרך חדשה. סדר יום חדש הינו התיחסות אמיתית לצרכי אזרחי מדינת ישראל בשדרות, אופקים, וכל עוטף עזה, הערים המעורבות : לוד, יפו, רמלה. עכו ולא כמס שפתים

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49