25% הנחה ברשת סופר-פארם על צנטרום וצנטרום סילבר

צנטרום המולטיויטמין מספר 1 בעולם, המשווק על ידי ניאופרם ישראל, במבצע מיוחד לסוף השנה: 25% הנחה על "צנטרום" ו"צנטרום סילבר". המבצע ייערך ברשת סופר-פארם בין התאריכים 13-26/01/11

עידן הראל ו11/01/2011

(צילום: סברינה בלהסן תקשורת)

צנטרום המולטיויטמין מספר 1 בעולם, המשווק על ידי ניאופרם ישראל, במבצע מיוחד לסוף השנה: 25% הנחה על "צנטרום" ו"צנטרום סילבר". המבצע ייערך ברשת סופר-פארם בין התאריכים 13-26/01/11.

מולטיויטמין צנטרום - לגוף חזק מבפנים

צנטרום - מותג שהפך בישראל למילה נרדפת למולטיויטמין, מכיל שילוב של ויטמינים ומינרלים הפועלים יחד לשיפור הספיגה, לשמירה על פעילות תקינה של כל מערכות הגוף ולחיזוק הגוף מבפנים. צנטרום, מיוצר על ידי "פייזר" חברת התרופות הגדולה בעולם בתנאי פיקוח ובקרה מחמירים הנהוגים בתעשיית התרופות. כל טבליה מכילה את המרכיבים החיוניים לתפקוד תקין של כל מערכות הגוף. הויטמינים והמינרלים פועלים בצורה סינרגיסטית לספיגה טובה יותר ולחיזוק הגוף. הפורמולה עודכנה על פי המלצות האיחוד האירופאי לקצובה היומית המומלצת של ויטמינים ומינרלים. "צנטרום" - מולטיויטמין המכיל את כל הויטמינים והמינרלים במינונים אופטימליים (מכיל 60 טבליות). "צנטרום סילבר" -מותאם במיוחד לצרכים התזונתיים המשתנים של בני 50+ (מכיל 60 טבליות).

מומלץ ליטול את הטבלי/ות עם הארוחה לשיפור הספיגה. מומלץ לאמץ ארוחה קבועה ביום (בכל שעה שהיא) כשבסיומה או עמה נוטלים את הצנטרום, וכך קל יותר לזכור להשתמש ב ו בקביעות.

 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49