1,2,3 ומתחילים לרהט

האם זהו החלל שעושה את הרהיטים או הרהיטים שעושים את החלל? התשובה, לדעתנו, נמצאת אי שם באמצע.

טור אורח ו09/08/2018

(צילום: יחצ)

 אחד השלבים החשובים ביותר לפני מעבר לדירה או למשרד חדש הוא בחירת הרהיטים, להם יש תכלית משמעותית ביותר - נועדו לצרכים פונקציונליים, כגון ישיבה, אכילה, עבודה ומלבד זאת הם גם בעלי תרומה אסתטית ודקורטיבית חשובה. מסיבה זו, הבחירה החשובה עשויה להיות קשה ולעורר קושיות - איך בוחרים ומאין מתחילים?

מרהטים את המשרד

המשרד "עומד על" רהיטיו ללא צל של ספק. הנה מספר טיפים שיאפשרו לכם לרהט את המשרד נכון -

•·פונקציונליות - פונקציונליות היא עמדת מפתח בכל הקשור לריהוט משרדי, ולכן חשוב שהריהוט יענה על הצורך לשמו הוא נועד. יספק את היכולת לעבוד בסביבה נוחה ונגישה. ריהוט פונקציונלי יתכתב האחד עם השני - שולחן העבודה יתאים לכיסא העבודה, למשל.

•·ארגונומיות - מדובר במדע העוסק ביחסי הגומלין שבין בני האדם לסביבתם, ובין היתר גם במוצרים הטכנולוגיים. ריהוט ארגונומי הוא ריהוט שנועד כדי לשפר את נוחותו של המשתמש בו כדי לשמור על בריאותו, לשפר ולהגביר את תנאי העבודה והתפוקה הנוצרת.

•·התאמה לחלל - חשוב מאוד לוודא כי ריהוט משרדי יתאים לחלל העבודה וינצל את השטח כראוי. אם למשל, מדובר בחלל קטן שבו עובדים מספר עובדים, חשוב לבחור בעמדות עבודה קומפקטיות אך מרווחות דיו.

•·נגישות ומעבר - קיימים רהיטים שנועדו לספק נגישות ומעבר תכוף לעומת רהיטים קבועים יותר. רהיטים שניתן להנגישם בדרך כלל יהיו קלים יותר ואליהם יורכבו גלגלים שיאפשרו להעבירם בקלות ממקום למקום. לעומת זאת, ריהוט קבוע יותר יהיה כבד יותר ואף עשוי להיות מקובע ומוברג לחלל. במידה שמדובר במשרד שבו פינות העבודה נדרשות לתזוזה רבה או משרד זמני, רצוי לבחור בריהוט נגיש וקל משקל.

שולחן משרדי

בחירת שולחן משרדי נשמעת בדרך כלל כבחירה סטנדרטית ופשוטה. למעשה, היא אינה בחירה כה חד-משמעית לנוכח המבחר המגוון. שולחנות משרד מגיעים בשלל אפשרויות - מרובעים, מלבניים, עגולים, פינתיים או מרכזיים, שולחנות עץ, מתכת, זכוכית או משולבים במספר חומרים, מעוצבים או קלאסיים ועוד. מלבד זאת, ניתן לבחור בשולחנות המציעים עמדת עבודה קבוצתית שנועדה לחלוקת החלל. כניסה לחנות רהיטים שבה אתם פוגשים את ההיצע הרב, סביר להניח שתגרום לכם לבלבול. אין צורך להילחץ. זה הזמן להיוועץ באדריכל, במעצב מקצועי או בנציג מכירות. למה להתלבט לבד כשאפשר יחדיו?

ריהוט יד שנייה

ריהוט המשרד אינה חייבת להיות משימה שתכביד יתרה על כיסכם. מה הפתרון, אתם שואלים? ובכן, ריהוט יד שניה. מדובר בריהוט שנבחר בקפידה, לוטש ושופץ בטכניקה מתקדמת כדי שיהפוך מריהוט משומש לריהוט חדיש ומחודש. הריהוט ייראה כחדש וכך תהיה האיכות שלו, אך המחיר? המחיר איכותי ונגיש. משתלם.

קיוביק - אספקת ריהוט לשירותכם

קיוביק דיזיין בע"מ מספקת ריהוט משרדי חדש ומשומש - כסאות משרדיים, שולחנות, עמדות עבודה ועוד, במחירים משתלמים לכל כיס. חנות התצוגה והאחסון ממוקמת במתחם איירופרט סיטי (בקריית שדה התעופה). קיוביק שמה לה למטרה לרצות את הלקוחות על ידי מענה מלא לכל דרישותיהם לרהט את המשרד. כך, החברה מתאימה ריהוט קיים לדרישותיו של הלקוח - שינויי מידות, צבע ופרזול או מייצרת ריהוט חדש. מעטפת השירות המלאה כוללת גם התקנה בבית הלקוח על ידי צוות מתקינים מנוסה.

הכתבה נכתבה והופקה על ידי חברת קידום אתרים בגוגל - לאוס מדיה ואינטראקטיב.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49