ריבלין לברק ובן אליעזר:השתלחותכם בוועדת האתיקה - פגיעה בכנסת

ריבלין פנה לשניים בעקבות השתלחותם ביו"ר הוועדה יחימוביץ', נוכח ההחלטה להטיל עליהם קנס

טולי פיקרש ו26/10/2009

ריבלין.גיבוי מוחלט (צילום: באדיבות לשכת ריבלין)

יו"ר הכנסת, ראובן ריבלין, מעניק גיבוי מוחלט לוועדת האתיקה שהטילה קנס על השרים אהוד ברק ובנימין בן- אליעזר (עבודה), לאחר שהגיעה למסקנה כי השניים נעדרו מדיוני הכנסת מעל לנדרש וללא הצדקה, והטילה עליהם קנסות.

במכתב ששיגר ריבלין לברק ובן אליעזר, גינה יו"ר הכנסת את השניים, בעקבות ביקורת שמתחו על ההחלטה שקיבלה ועדת האתיקה, כוללת ביקורת אישית על יו"ר הוועדה ח"כ שלי יחימוביץ' (עבודה).

"הצטערתי מאד לשמוע כי החלטת ועדת האתיקה בעניינכם, עוררה מצידכם ביקורת אישית ופוליטית כנגד יו"ר הוועדה, למרות שההחלטה התקבלה פה אחד על ידי חבריה המייצגים את כל המפלגות. ביקורתכם מערערת את הבסיס שלאורו פועלת הוועדה מאז ומתמיד - האמון הבלתי מסויג של חברי הבית ביושרתם של חבריה", כתב ריבלין לברק ובן אליעזר.

"הטלת דופי במניעי הוועדה פוגעת קשות באמון הציבור בכנסת כמוסד, ומזינה את אלו המבקשים להחליש את הכנסת ולפגוע בעצמאותה", מוסיף ריבלין ומעיר לשניים כי "היותכם חברי כנסת קודמת להיותכם שרים בממשלה, ומטילה עליכם אחריות, לטוב ולרע, למידת האמון שהציבור רוחש לה".

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49