יוסי דגן נבחר לסגן ומ"מ ראש המועצה האזורית שומרון

יוסי דגן, מייסד מערך ההסברה והסיורים בשומרון, נבחר פה אחד לסגן וממ"מ ראש המועצה האזורית שומרון. מסיקה: "ביחד נצעיד את השומרון לגידול, בניה והישגים".

ליאת עפרי ו30/12/2012

מסיקה ודגן בסיור עם השר ישראל כץ (צילום: באדיבות מאיר ברכיה - מועצה אזורית שומרון)

יוסי דגן ועינב גלילי בסיור בשומרון (צילום: באדיבות מאיר ברכיה - מועצה אזורית שומרון)

בשבוע האחרון החלה הקדנציה השניה לכהונתו של גרשון מסיקה כראש המועצה האזורית שומרון. באופן נדיר במערכת המוניציפאלית, נבחר מסיקה לכהונה מחדש ללא בחירות, ללא מתמודדים מולו.

עם תחילת הקדנציה, התקיימה השבוע הישיבה הראשונה של מליאת המועצה החדשה, במהלכה הודיע גרשון מסיקה כי הוא מציע את יוסי דגן כסגן וממלא מקום ראש המועצה האזורית שומרון. חברי המליאה אישרו פה אחד את המינוי החדש.

יוסי דגן, בן 32, משפטן בהשכלתו, שימש ב-5 השנים האחרונות כיועצו מסיקה וכמנהל היחידה האסטרטגית במועצת השומרון. דגן, סגן במילואים וממייסדי ארגון "חומש תחילה",גורש משא-נור שצפון השומרון והוא מתגורר בשכונת מגורשי חומש ושא-נור בישוב שבי שומרון.

בנערותו שימש יוסי דגן כיו"ר נוער מולדת והיה אחד מחברי המעגל הקרוב של השר רחבעם זאבי (גנדי) הי"ד. בשנים האחרונות פעיל דגן בליכוד,והוא משמש כיו"ר הקבוצה האידיאולוגית הנחשבת לאחת החזקות בליכוד, "הליכוד שלי".

במסגרת תפקידו מנהל היחידה האסטרטגית בשומרון הקים דגן את פרוייקט הדגל של סיורי האח"מים של אנשי התקשורת וחברי הכנסת בשומרון, יזם את הקמת פרוייקט "משקפת" ואת מיזם הסיורים המצליח "שומרון - נעים להכיר", במסגרתו סיירו בשומרון כמעט 100,000 איש בשנה האחרונה. דגן עומד גם מאחורי הגעת האדמו"רים הרבים לשומרון בשנה האחרונה, הבולט שבהם האדמו"ר מויזניץ.

באיגרת שהוציא ראש המועצה האזורית שומרון גרשון מסיקה לתושבי המועצה, התייחס למינוי החדש ולעבודה המשותפת הצפויה בשומרון: "לבקשתי, יכהן לצידי יוסי דגן כסגן וכממלא מקום ראש המועצה. יוסי שימש כיועצי וכיד ימיני והיה שותף מלא שלי בהתוויית הכיוון בכל הנושאים שעל הפרק ובהנהגת עשייתה של המועצה. בזכות חשיבתו המקורית,כושר מנהיגותו, פעילותו הנמרצת ושותפותו האמיצה, הגענו יחד להישגים הגדולים של המועצה האזורית שומרון בחמש השנים האחרונות.

יוסי דגן היה היוזם והמוביל של העשייה האסטרטגית בתחומי ההסברה, מיתוג השומרון מחדש כלפי חוץ בצורה חיובית, ויצירת הקואליציות עם גורמי השפעה רבים בארץ ובעולם למען השומרון. יוסי יזם במסגרת היחידה האסטרטגית את פרוייקט סיורי האח"מים של אנשי התקשורת, מעצבי דעת הקהל וחברי הכנסת, הקים את מיזמי הסיורים לציבור הרחב וניהל והיה אחראי על יצירת הקשרים ובניית הקואליציות במגזר החרדי, ברוב סיעות הכנסת ובקרב מעצבי דעת קהל וקבוצות משמעותיות רבות בארץ,כמו גם בקרב חברי פרלמנט ומעצבי דעת קהל במדינות רבות בעולם.

בנוסף, הוביל יוסי דגן את פעילות המועצה בתחום המדיני אל מול השרים וחברי הכנסת והביא להישגים עצומים בתחומים רבים, ובהם חידוש אישורי הבניה, חתימה על תכניות מתאר וקידום תכניות ופרויקטים חשובים בישובי השומרון בפרט ובכלל התיישבות בכלל.

כמ"מ ראש המועצה יוסי יהיה ממונה על החינוך, הקהילה והנוער, התחום המוניציפאלי והתחום האסטרטגי (הסברה ומדיני). בנוסף יעבוד עימי בצמידות ובשותפות בכל התחומים.

אני מאחל ליוסי דגן הצלחה רבה בתפקידו החדש, ומאמין שעם כישוריו, מסירותו וכושר הנהגתו, נצעיד בעזרת ה' יחד את השומרון לגידול, בניה ולהישגים רבים יותר וגדולים יותר - למען עם ישראל".

 

 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49